ASYSTENT IDEALNEJ WAGI

MISJA ZDROWIE

Bezstresowe odchudzanie czyli jak nie zwariować na diecie Sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest zmiana nawyków żywieniowych. 

W dzisiejszych czasach,  trudno o spożywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Wystarczy odrobina chęci i wytrwałości, aby pragnienie posiadania smukłej sylwetki zamienić w czyn. 

Nasze programy nie będą Ciebie uczyć jak liczyć kalorie, to nie programy typu: figura na lato, dieta cud, czy modne diety. Celem naszych programów jest ZMIANA stylu życia, bez drastycznych diet, głodówek, efektu jojo. 

Podstawą programu jest wspaniały powerfood, super odżywczy produkt bogaty w dobrodziejstwa natury, abyś mogła cieszyć się energią i witalnością.  

Stawiamy na racjonalne, mądre odżywianie oraz na zaplanowane i regularne posiłki.  Poznasz zasady zdrowego odżywiania, otrzymasz wsparcie w postaci pięknie opracowanych materiałów, dostęp do grupy wsparcia oraz dwie sesje z trenerem zmiany.

MINIMALNY CZAS TRWANIA PROGRAMU TO 12 TYGODNI

POZNAJ NARZĘDZIA JAKIE OTRZYMASZ W PROGRAMIE

E-BOOK - GENIALNE WPROWADZENIE

54 stronicowy e-book. Genialny mały mini-przewodnik. 

Poznaj fakty i mity na temat odchudzania. 

Sprawdź czego unikać. 

Poznaj produkty, które wspomagają odchudzanie. 

Dowiesz się jaki jest związek żywności ze zdrowiem.  

Poznasz fundament racjonalnego żywienia.  

Poznasz elementy racjonalnego żywienia. Poznasz najczęściej popełniane błędy żywieniowe.   

Będziesz mogła zrobić test na iloraz inteligencji żywieniowej. 

E-BOOKI - PROPOZYCJE POSIŁKÓW

  • ŚNIADAŃ
  • OBIADÓW 
  • KOLACJI
  • KOKTAJLI
  • PRZEKĄSEK 

Smaczne i pożywne  propozycje głównych posiłków i przekąsek. Różnorodne i na każdą kieszeń. Przekonaj się, że dbanie o wymarzoną sylwetkę nie musi być horrorem, a może być dużą przyjemnością. 

Wersja elektroniczna, e-book do wydruku.

E-BOOK, ASYSTENT SPORTU

SPORT, AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, wyrazy, na które niektóre z nas reagują alergicznie. 

Nasz Asystent Sportu wskaże Ci także sposoby na zwiększenie aktywności fizycznej i dopilnuje abyś systematycznie korzystała z przedstawionych możliwości. 

Zaprzyjaźnij się ze sportem, zaproponujemy Ci 30 dniowe wyzwanie, które „rozrusza Cię” i zajmie tylko 10-15 minut dziennie. 

Otrzymasz także mini-poradnik, który wprowadzi Cię w świat aktywności fizycznej.  

Wszystko to możesz wykorzystać w zaciszu swojego domu.  Pomysły, inspiracje + plansza sukcesu, a wszystko to w Twoim smartphonie! 

2 SESJE Z TRENEREM ZMIANY

Plan akcji, to podstawa. Twój problem zostanie wspólnie “rozbity” na cele. Na podstawie zadanych Ci pytań ocenimy Twoją motywację, porozmawiamy na temat trybu życia jaki prowadzisz oraz na temat tego jak czujesz się w swoim ciele. Porozmawiamy o tym, co Cię motywuje, a co nie.  Opracujemy rozwiązania na prawdopodobne przeszkody i trudności, jakie mogą się pojawić podczas trwania programu. Podstawą programu jest zmiana myślenia, my tę zmianę zapoczątkuje na naszych sesjach. 

DOSTĘP DO GRUP

Dostęp do grup w których znajdziesz dodatkowe inspiracje i motywacje, aby wytrwać w postanowieniu.

Przewiń do góry